Mikroprąd (MCS) wykorzystuje drobne ulepszenia elektryczne sięgające milionowych części ampera. Wytwarzany przepływ elektryczny zmniejsza udrękę, okulary opoczno buduje tempo gojenia urazów i stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki .

Jest dodatkowo używany do zmiany tkanki bliznowatej. Tkanki bliznowate mają charakter żylasty i zastępują typową skórę, gdy jest uszkodzona. Mogą być twardsze niż zwykła skóra. okulista opoczno Przegląd wykazał, że tkanka bliznowata była od 3 do kilkukrotnie mniejsza w tkance w obszarach skóry gdzie zastosowano MCS.

W leczeniu ognisk mięśniowo-powięziowych również to leczenie jest niezwykle pomocne. Te ogniska wyzwalające przypominają ciasne skurcze mięśni. Zwykle wywołane przez nie pogorszenie stawów jest błędnie związane z zapaleniem ścięgna, urazem ścięgna lub bólem stawów.

Jak działa podżeganie mikroprądowe?

W naszym ciele przepływa prąd elektryczny. Nasze komórki wytwarzają maleńki przepływ elektryczny w zakresie mikroamperów. W momencie, gdy nasze ciało jest uszkodzone, strumień elektryczny zostaje zakłócony, dlatego nie może nastąpić normalny proces regeneracji. Przepływ elektryczny w naszym ciele omija ten obszar.

Leczenie MCS przywraca regularny strumień prądu do uszkodzonej dzielnicy. Komórki organizmu, pobudzone i ponownie naładowane, kontynuują swoje normalne zdolności. Następnie system rekuperacji zostaje przyspieszony.

Jak można to zakończyć?

Istnieją dwie procedury:

1) Oko i mocowanie są całkowicie pokryte anodami poduszkowymi, a katoda jest umieszczona nad każdym okiem

2) Przyrząd typu testowego jest używany do terapii igłowej skupiającej się wokół oka

MCS i leczenie chorób siatkówki

Różne badania wykazały skuteczność leczenia MCS w leczeniu chorób siatkówki. Ma nieinwazyjny i łatwy charakter. To sprawia, że ​​jest to idealna opcja do leczenia zwyrodnienia plamki żółtej za pomocą konwencjonalnych strategii, takich jak leczenie laserem koagulacyjnym.

Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem lub AMD to choroba, w której pacjenci stopniowo tracą wzrok wraz z wiekiem. Badania kliniczne wykazały, że obecne leczenie jest w stanie powstrzymać infekcję, a ponadto przyspieszyć naprawę.

Robi to poprzez rozszerzenie tworzenia ATP w komórkach siatkówki. ATP to atom wykorzystywany do gromadzenia energii przez komórki. Ulepszone tworzenie pomaga w kombinacji białek. Dodatkowo wspomaga komórki siatkówki w wchłanianiu niezbędnych suplementów.